O-projektu-OldHaryAgency.cz

OldHaryAgency je online magazín informující o akcích a událostech na Valašsku a okolí. Co vše na tomto webu najdete? To se dozvíte v tomto představení a rozhovoru se zakladatelem tohoto webu.

Proč a jak tento portál vznikl?

OldHaryAgency jsme zakládali s partou kamarádů. Jsme mladí a chtěli jsme vědět o každé párty v našem okolí. Bohužel tehdy nebylo moc informačních webů, kde bychom se rychle dozvěděli, co se kolem nás děje. Často jsme se museli jezdit dívat na informační tabule v centru města, na kterých organizátoři vylepovali plakáty s akcemi. Bylo to velmi nepraktické, protože se často plakáty trhaly, někdo je poničil a nebo se na nich informace smyly deštěm.

Hodně informací jsme také čerpali od kamarádů a známých, kteří nám doporučovali akce v okolí, na kterých to žije. Ale pokud jste v daném městě noví, nebo nemáte tolik známých, bylo velmi náročné najít nějakou dobrou párty, koncert, nebo zábavu na večer. Proto jsme se rozhodli založit tento online magazín, abychom lidem ukázali, že i na Valašsku je spousta dobré zábavy.

Dokázal byste nám shrnout, co vše na webu OldHaryAgency.cz vaši čtenáři najdou?

Návštěvníci tohoto portálu se vždy dozví o všech možných akcích konajících se právě teď v jejich okolí – tzn. ValMez – Vsetín – Rožnov až Zlín. Najdou zde také plánované akce, takže si mohou udělat plány dostatečně dopředu a neřešit plán na večer a poslední chvíli.

Dále tady zájemci o akce najdou i informace o vstupenkách na konkrétní akce. Málo kdo ví, jak moc je konkrétní událost navštěvovaná, zda může jet na akci jen tak na „blind“ a vstupenku si koupí až na místě, nebo je lepší si koupit vstupenku v předprodeji a mít tak jistotu, že se určitě na akci dostane. V předprodeji bývají vstupenky také za výrazně nižší cenu. Proto se snažíme u všech akcích informovat také o tom, kolik stojí vstupenka v předprodeji a v den akce. Díky tomu můžete na vstupence ušetřit i několik stovek korun.

Pokud jste již vyrostli z koncertů, diskoték a zábav, tak i pro vás něco máme. Snažíme se udržovat aktualizovaný program festivalů, divadel a klubů v okolí. Pokud si třeba chcete udělat s ženou příjemný večer, můžete se podívat třeba na program klubu m-klub ve Valašském Meziříčí, kde jsou velmi často různá divadelní představení a pohodovější koncerty. Poté můžete zajít na večeři a zbytek večera už je na vás.

Velmi děkujeme našim návštěvníkům za přízeň. Pokud máte nějaké dotazy, nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.