Jak-a-kde-si-koupíte-lístky-na-lední-hokej

Valašsko, to je kraj nejen kopců, kvalitní domácí pálenky a skvělého místního jídla. Hraje se zde i špičkový lední hokej. Tým ze Vsetína je nejúspěšnějším hokejovým klubem v České republice. Vyhrál celkem šest titulů. Navíc byl často sekundován týmem ze Zlína, který ale končil vždy končil až těsně za Vsetínem.

Jak se týmům daří dnes a co můžete udělat pro to, abyste se mohli podívat naživo na lední hokej na Valašsku? Kde vlastně koupíte lístky a je nutný vždy nakupovat v předprodeji?

1. Kde koupit lístky na VHK Vsetín?

Vsetín momentálně hraje v první lize. Po administrativním vyloučení v roce 2008 a po obnově svého klubu nastoupením do třetí nejvyšší ligy se snaží postupně vybudovat nový tým a postoupit opět do elitní české hokejové ligy.

Vsetín je proslulý svými fanatickými diváky, kteří po celou dobu hokejového zápasu bouřlivě fandí od začátku až do konce zápasu. Někdy i před začátkem i dlouho po konci utkání.

Díky této bouřlivé atmosféře, kterou chtějí zažít všichni návštěvníci Vsetína je obrovský zájem o vstupenky. Jsou zde dva sektory: jeden na stání a druhý na sezení. V základní části hokejové ligy si koupíte vstupenky na stání klidně i v den zápasu. Sektor pro sezení je hodně obsazen osobami s permanentkou. Na sezení si tedy budete muset vybrat o něco horší místa, ale i z těchto uvidíte krásně na hokej a nasajete bouřlivou atmosféru.

Situace se diametrálně mění v play-off. Zde již výrazně doporučujeme nákup vstupenky online. přes stránky hc-vsetin.cz. Sezení bývá okamžitě po otevření online předprodeje vyprodáno. Na stání je online často dostatek místa. V den zápasu si můžete koupit lístky na stání i před zápasem, pokud si vystojíte obrovskou frontu.

2. Lístky na HC Zlín

Zlín hraje v současné době českou nejvyšší soutěž – Extraligu ledního hokeje. Ale o tento hokejový klub není příliš zájem. Fanoušci zde několikrát za zápas dokáží vyburcovat stadion k hromadnému potlesku, ale to je většinou vše. Jinak zde fandí menší sektor utopený v rohu stadionu. Hokejisté ze Zlína hrají stabilně ve středu tabulky a pokud se podívají do play-off, tak jsou to většinou pouze první kola. Do semifinále a finále v posledních letech příliš nedostávali.

Kvůli ne příliš vysokému zájmu diváků o tento hokejový klub je velký počet vstupenek k dispozici před každým zápasem základní části hokejové Extraligy. V play-off to může být se vstupenkami trochu horší, ale i tak se určitě na stadion dostanete. Můžete si koupit lístky i online, ale hlavně kvůli tomu, abyste nemuseli stát ve frontách.