3-valašské-kluby,-které-stojí-za-navštívení

3 valašské kluby, které stojí za navštívení

Valašsko je kraj skvělých akcí, přátelských a pohodových lidí. Určitě se zde zabavíte ve dne i noci. Nyní se podíváme na večerní a noční zábavu a to konkrétně na tři známé kluby.

1. Hexagon Club

3-valašské-kluby,-které-stojí-za-navštívení-1

Vsetínský vyhlášený Hexagon, kde se hrají známí DJs, různé kapely a rapeři. Prostě klub, jak má být. V posledním roce se díky nepříznivým podmínkám pochopitelně v klubu příliš neděje. Ale historicky zde zavítali opravdu slavní Čeští interpreti nejen z TOP scény, ale také z hlubokého undergroundu.

Měl zde i velkou párty nejpopulárnější slovenský DJ a producent MAIREE, který složil skvělé hity jako PAPAPA, PARTY STARTER, DO EVERYTHING a mnoho dalších. nebo v nedávno době zde účinkoval i Viktor Sheen.

V Hexagonu jsou běžně diskotéky v pátek a sobotu. Vstupné se na tyto akce platí až na místě. Pokud se očekává koncert nějakého věhlasnějšího interpreta, je dobré si koupit lístky v předprodeji. Předprodej vstupenek se koná na místě, nebo online.

2. Bunkr Club3-valašské-kluby,-které-stojí-za-navštívení-2

V Bunkru najdete převážně diskotéky. Největší pecky nejčastěji pod taktovkou DJ Pavla Sekuly zde hrají každý pátek a sobotu večer. Probíhá zde také sousta tematických akcí a slev na různé míchané nápoje.

Občas přijíždí i hosté. Na poslední oslavě MDŽ nám zde zahrál DJ Béďa a DJ Jarda Urbánek a hlavní host večera byl písničkář Jan Stavinoha.

3. M-Klub ve Valašském Meziříčí

3-valašské-kluby,-které-stojí-za-navštívení-3

Spíše klidnější párty zažijete v tomto klubu ve Valašském Meziříčí. Pokud máte již diskotékové období za sebou a je čas na trochu klidnější atmosféru, je pak M-Klub vhodnou volbou.

Odehrávají se zde různé akce známých i alternativních hudebních umělců. Navíc je zde i v všední dny bohatý program mimo hudební vystoupení. Těšit se můžete třeba na cestovatelské přednášky, divadelní představení různých putovních divadelních souborů a mnoho jiné.